Kurs angielskiego – Walk&Talk Wrocław

Nauka języka angielskiego

Angielski to jeden z najpopularniejszych języków świata. Nie pozostawaj w tyle, dołącz do prawie 2 miliardów ludzi posługujących się tym językiem. Angielski stał się źródłem zapożyczeń prawie na całym świecie, a w wielu międzynarodowych korporacjach jest podstawowym językiem komunikacji. Szkoła językowa Walk&Talk proponuje efektywne kursy języka angielskiego. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci.

Proponujemy lekcje języka angielskiego dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy na angielski dla początkujących oraz na angielski dla zaawansowanych. Mamy do zaoferowania również zajęcia specjalistyczne, takie jak angielski biznesowy czy branżowy intensywny kurs języka angielskiego.

Metoda Direct – skuteczna nauka języka angielskiego

Kurs angielskiego prowadzony jest metodą DIRECT. Lektorzy (native’s i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się. W naszej szkole native speakers prowadzą zajęcia już od poziomu podstawowego! Staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom uczących się i urozmaicać zajęcia oraz przygotowywać je, biorąc pod uwagę potrzeby naszych kursantów: dla młodzieży wprowadzamy elementy przygotowujące do zdania egzaminów, a dla dzieci mamy do zaoferowania elementy gier i zabaw w języku angielskim.

Każdy uczestnik kursu języka angielskiego otrzymuje bezpłatny dostęp do platformy internetowej, na której znaleźć można wiele ćwiczeń uzupełniających i wzbogacających naukę w szkole.

Lista nauczycieli

W naszej szkole kursy językowe z danego przedmiotu prowadzą następujący lektorzy

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl