Kurs francuskiego – Walk&Talk Wrocław

Nauka języka francuskiego w Walk&Talk Wrocław

Język francuski jest przez wielu uznawany za najpiękniejszy język na ziemi. Sami Francuzi są dumni ze swojej mowy, a w szkołach naciskają na poprawną wymowę języka francuskiego. Jeżeli chcesz dołączyć do elity, posługującej się tym językiem, powinieneś zainteresować się ofertą kursu naszej szkoły, gdzie przygotujemy Cię do poprawnego posługiwania się tym językiem.

W naszej ofercie znajdziecie kursy zarówno dla dzieci jak i dorosłych, są one dostosowane do potrzeb i wieku kursantów. W naszej szkole językowej języka francuskiego stosujemy metodę DIRECT, która polega na nauczaniu francuskiego zarówno przez native speakerów jak i filologów. Metoda ta pozwala kursantom na poznanie różnej wymowy języka francuskiego, jak i na obycie się z wieloma akcentami.

Kurs francuskiego jako przygotowanie do egzaminów oraz matury

Nasza szkoła językowa przygotowuje również kursantów języka francuskiego do różnych egzaminów językowych, a licealistów do matury. Z nami pomyślnie zdasz każdy egzamin, doskonale orientujemy się w bieżących wymaganiach do poszczególnych certyfikatów i egzaminów. Zależy nam na praktycznym nauczaniu, tak aby po ukończonym kursie osoba potrafiła bez problemu komunikować się w języku francuskim.

Nasze zajęcia dostosowujemy do potrzeb kursantów. Przykładowo małe dzieci są nauczane w formie zabawy, a osoby dorosłe poruszają ciekawe dla siebie kwestie, często powiązane  z kulturą Francji. U nas nie ma nudy, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i pomysły. To nie jest żmudny kurs w dawnym stylu, stawiamy na interakcje!

Lista nauczycieli

W naszej szkole kursy językowe z danego przedmiotu prowadzą następujący lektorzy

certyfikat-francuski

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl