Kurs niemieckiego – Walk&Talk Wrocław

Język niemiecki jako jeden z najpopularniejszych języków

Język niemiecki w wielu szkołach jest drugim, najczęściej nauczanym po języku angielskim. Skuteczność i metody nauczania w szkołach publicznych pozostawiają jednak wiele do życzenia. A szkoda, ponieważ język ten otwiera wiele możliwość i drzwi do wielu karier zawodowych. Niemcy są bowiem głównym partnerem handlowym Polski, przez co tak chętnie osoby ze znajomością języka niemieckiego są przyjmowane na wiele stanowisk pracy.

Intensywny kurs języka niemieckiego w Walk&Talk

Oferujemy nowoczesny kurs języka niemieckiego, zarówno dla dzieci jak i młodzieży i dorosłych. Z nami opanujesz język niemiecki na takim poziomie, jaki sobie tylko zażyczysz. Najpierw sprawdzimy twoja dotychczasowa znajomość, a następnie wyślemy Cię na odpowiedni poziom tak, abyś nie marnował ani chwili więcej na rozwój swoich możliwości.

Metoda nauczania języka niemieckiego

Nasza szkoła językowa stosuje metodę DIRECT, która polega na prowadzeniu kursów języka niemieckiego zarówno przez native speakerów jak i filologów. Sposób ten pozwala na obycie się kursantowi z różnymi akcentami jak i sposobami wymowy. Dbamy również o ciekawość i różnorodność naszych kursów, tak aby nie były one nudne.

Dołącz do setek zadowolonych osób, które dziś biegle posługują się językiem niemieckim. Nie marnuj swojego potencjału i rozwiń zarówno swoje życie zawodowe jak i towarzyskie.

Język niemiecki jest dziś bardzo przydatny i z pewnością stanie się twoim wielkim atutem. Z nami nauka niemieckiego będzie przyjemna i praktyczna!

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl