Kurs rosyjskiego – Walk&Talk Wrocław

Zalety nauki języka rosyjskiego

Czy wiesz, że to rynki wschodnie stanowią największy potencjał handlu i gospodarki? Język rosyjski jest praktycznie stosowany zarówno w Rosji jak wielu innych państwach na wschodzie Europy, co zapewnia nam wiele możliwości. Nie daj sobie wmówić, że rosyjski jest językiem przeszłości, okazuje się, ze to w nim tkwi właśnie przyszłość. Rozwój rynków zachodnich dopiero zaczyna rozkwitać, dlatego ty możesz odpowiednio się na to przygotować!

Kurs języka rosyjskiego w Walk&Talk Wrocław

Oferujemy nowoczesny kurs języka rosyjskiego, gdzie nauczysz się praktycznej komunikacji w mowie, jak i poprawnego pisania i czytania ze zrozumieniem. Cyrylica nie będzie Ci straszna, przygotujemy Cię na każdą ewentualność. Nasza szkoła języka rosyjskiego stosuje metodę DIRECT, która zakłada, że lekcje są prowadzone zarówno przez native speakerów jak i filologów języka rosyjskiego.

Nasze lekcje rosyjskiego są bardzo przyjemne, stawiamy na interakcję pomiędzy nauczycielem, a kursantem. Nic tu po starodawnych metodach nauki rosyjskiego, dziś ten język może być przyjemny i użyteczny. Poznasz również ciekawą kulturę wschodniej Europy, co dodatkowo urozmaici zajęcia. Nasze kursy języka rosyjskiego są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dostosowujemy każde zajęcia do konkretnej grupy osób.

Nie zastanawiaj się i spełnij swoje marzenia o znajomości języka rosyjskiego. Język ten może być Twoją przepustka do kariery, rozwoju własnego biznesu lub też doskonałą umiejętnością, pomagającą w wielu sytuacjach życiowych. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

certyfikat-rosyjski

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl