Kurs włoskiego – Walk&Talk Wrocław

O języku włoskim

Język włoski jest jednym z najłatwiejszych do nauczenia, cechuje się niezwykłą melodyjnością i pięknem. Same Włochy kojarzą się nam z temperamentem, ciekawa kulturą, ale również doskonała sztuką i wieloma znanymi artystami. Poznaj lepiej tę kulturę i naucz się języka włoskiego, co będzie stanowić jedną z Twoich ciekawszych umiejętności.

Kurs języka włoskiego w Walk&Talk Wrocław

Nasza szkoła językowa stawia na sprawdzoną metodę nauczania języka włoskiego – DIRECT.  Dzięki zajęciom prowadzonym zarówno przez native speakerów jak i profesjonalnych filologów, kursant zyskuje nieoceniona możliwość zapoznania się z kilkoma sposobami wymowy jak i może osłuchać się z różnymi akcentami. Nasi studenci są bardzo zadowoleni z takiego sposobu nauczania.

Staramy się urozmaicić nasze zajęcia i dopasować je do konkretnej grupy kursantów. Dlatego też dzieci są nauczane poprzez kreatywna zabawę, a młodzież i dorośli poruszają ciekawe dla nich tematy, najczęściej powiązane  z kulturą Włoch! I ty możesz uczyć się języka włoskiego w ciekawy i kreatywny sposób, jesteśmy otwarci na twoje propozycje! Zależy nam na twoim zadowoleniu, a my sami pragniemy się nieustannie rozwijać.

Skontaktuj się z nami i umów, następnie sprawdzimy Twoją dotychczasową znajomość języka włoskiego. Zostaniesz przypisany do odpowiedniego poziomu nauczania, tak abyś mógł efektywnie uczyć się tego pięknego języka. Teraz podróże po Włoszech będą jeszcze przyjemniejsze, a Ty jeszcze lepiej poznasz tą ciekawa kulturę!

Lista nauczycieli

W naszej szkole kursy językowe z danego przedmiotu prowadzą następujący lektorzy

certyfikat-włoski

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl