fbpx
71 339 77 15 office@walkandtalk.pl

mgr Malwina Dębińska

Mam na imię Malwina, jestem nauczycielem języka polskiego jako obcego.

Ukończyłam pedagogikę i filologię polską ze specjalnością nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Wrocławskim. Moja praktyka nauczycielska zaczęła się kiedy byłam jeszcze studentką i wtedy odkryłam, że to to, co chcę robić!
Uczyłam dorosłych języka polskiego jako obcego. Pracowałam z uczniami z Tajlandii, Rosji, Niemiec, Ukrainy, Francji, Hiszpanii, Anglii, Stanów Zjednoczonych zawsze z tym samym mottem „Język polski nie jest najtrudniejszym językiem świata”. Jestem bardzo zadowolona, że mogę mieć kontakt z ludźmi z różnych zakątków globu.

Oprócz pracy w szkole językowej, pracuję również w przedszkolu anglojęzycznym, a praca z najmłodszymi przynosi mi najwięcej radości !

Do zobaczenia na lekcjach języka polskiego !

 

I graduated in Pedagogy and Polish philology with specialization – Polish as a Foreign Language from the Wrocław University. My teaching practice began when I was still a student and I discovered that this is my destiny. After
my absorbing studies I started to teach Polish to adults. I worked with students from Thailand, Russia, Spain, Germany, Ukraine, France, Great Britain, USA always with the same motto: “Polish language isn’t the most
difficult language in the world”.
I am really happy that I can contact with people from around the world.
This is so exciting and interesting!

I also work as a preschool teacher. Teaching children brings me so much fun mevery day !

 

W naszej szkole prowadzi następujące kursy:

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl