fbpx
71 339 77 15 office@walkandtalk.pl

O nas

Szkoła powstała z filologicznych pasji, wieloletnich doświadczeń i sukcesów pedagogicznych oraz lingwistycznych przekonań, iż znajomość języków obcych jest niezwykle ważna w kontaktach międzyludzkich, a także stanowi klucz do drzwi kariery zawodowej.

Nauczane języki on-line:

angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, włoski, francuski, japoński oraz polski dla obcokrajowców (Polish for foreigners).

10 powodów, dla których warto wybrać Walk&Talk:

1. na początek zaprosimy Cię na test kwalifikacyjny, a to pozwoli nam dostosować ofertę oraz zaproponować gratisową lekcję próbną.

2. podejmiesz naukę w odpowiedniej dla Ciebie grupie nie tylko pod względem liczby uczestników ale również pod względem poziomu znajomości języka oraz wieku.

Jeśli jesteś osobą dorosłą – będziesz w gronie dorosłych, jeśli jesteś nastolatkiem będziesz w grupie rówieśników..

3. będziesz uczyć się metodą DIRECT on-line, ponieważ kładziemy nacisk na komunikację w języku obcym, ale jeśli potrzebujesz przygotować się do egzaminu FCE, CAE, CPE, TOEFL, TELC, TGLS czy TOEIC, wówczas będziesz uczestniczyć w zajęciach, gdzie program precyzyjnie dostosowany jest do wymogów danego egzaminu na poziomy A1, A2, B1, B2, C1.  Nad procesem nauczania czuwają u nas specjaliści z poszczególnych języków.

4. W Walk&Talk będziesz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez różnych lektorów, naprzemiennie natives i filologów. To kontakt z osobami o różnej artykulacji, oraz władającymi danym językiem jako ojczystym. Dla Ciebie starannie dobieramy kadrę, kładąc nacisk na wykształcenie i przygotowanie nauczycielskie. Nasi lektorzy to przede wszystkim absolwenci wyższych uczelni filologicznych, z doświadczeniem w nauczaniu języka.

5. lekcje odbywają się w  małych grupach, ale jeśli potrzebujesz większego komfortu, stosujemy mini grupy albo zajęcia indywidualne

6. zapewnimy Ci atmosferę sprzyjającą nauce.

7. oprócz zajęć w Walk&Talk dostajesz możliwość pracy w domu poprzez platformę e-learningową, na której znajdziesz dodatkowe lekcje, ćwiczenia gramatyczne i  leksykalne

8. dzięki platformie internetowej będziesz mieć ułatwiony kontakt ze Szkołą i Lektorami

9. u nas możesz nie tylko przygotować się do egzaminu, ale rownież go zdać, gdyż będąc Członkiem sieci TELC przeprowadzamy egzaminy na poziomach A1, A2, B1, B2 i zgodnie z europejską klasyfikacją CEFR.

10. na koniec kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka.

Rozpoczynającym gwarantujemy skuteczny i bezstresowy sposób opanowania języka, a osobom na wyższych poziomach zaawansowania pomagamy rozwijać i utrwalać posiadaną wiedzę.

Jesteśmy przekonani, że przełamanie bariery mówienia jest kluczem do dalszych postępów w nauce.

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl