fbpx
71 339 77 15 office@walkandtalk.pl

O nas

Walk&Talk to szkoła językowa położona w południowej części Wrocławia, przy ul. Zwycięskiej.

Szkoła powstała z filologicznych pasji, wieloletnich doświadczeń i sukcesów pedagogicznych oraz lingwistycznych przekonań, iż znajomość języków obcych jest niezwykle ważna w kontaktach międzyludzkich, a także stanowi klucz do drzwi kariery zawodowej.

Nauczane języki:

angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, włoski, francuski, japoński oraz polski dla obcokrajowców (Polish for foreigners).

13 powodów, dla których warto wybrać Walk&Talk:

1. na początek zaprosimy Cię na test kwalifikacyjny, a to pozwoli nam dostosować ofertę oraz zaproponować gratisową lekcję próbną.

2. podejmiesz naukę w odpowiedniej dla Ciebie grupie nie tylko pod względem liczby uczestników (maksymalnie 8 osób), ale również pod względem poziomu znajomości języka oraz wieku.

Jeśli jesteś osobą dorosłą – będziesz w gronie dorosłych, jeśli jesteś nastolatkiem będziesz w grupie rówieśników, dzieci zaś mają swoją grupę ze specjalnym programem nauczania.

3. będziesz uczyć się metodą DIRECT, ponieważ kładziemy nacisk na komunikację w języku obcym, ale jeśli potrzebujesz przygotować się do egzaminu FCE, CAE, CPE, TOEFL czy TOEIC, wówczas będziesz uczestniczyć w zajęciach, gdzie program precyzyjnie dostosowany jest do wymogów danego egzaminu na poziomy A1, A2, B1, B2, C1.  Nad procesem nauczania czuwają u nas specjaliści z poszczególnych języków, a nad całością programu dydaktycznego Metodyk.

4. W Walk&Talk będziesz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez różnych lektorów, naprzemiennie natives i filologów. To kontakt z osobami o różnej artykulacji, oraz władającymi danym językiem jako ojczystym. Dla Ciebie starannie dobieramy kadrę, kładąc nacisk na wykształcenie i przygotowanie nauczycielskie. Nasi lektorzy to przede wszystkim absolwenci wyższych uczelni filologicznych, z doświadczeniem w nauczaniu języka.

5. lekcje odbywają się w  małych, maksymalnie 8 osobowych grupach, ale jeśli potrzebujesz większego komfortu, stosujemy mini grupy albo zajęcia indywidualne. Na wyraźne życzenie przeprowadzamy kursy poza naszą siedzibą.

6. zapewnimy Ci atmosferę sprzyjającą nauce.

7. jeśli masz ograniczenia ruchowe do Walk&Talk dostaniesz się na 1 piętro z poziomu gruntu wygodną windą, gdyż jesteśmy Szkołą Bez Barier architektonicznych.

8. oprócz zajęć w Walk&Talk dostajesz możliwość pracy w domu poprzez platformę e-learningową, na której znajdziesz dodatkowe lekcje, ćwiczenia gramatyczne i  leksykalne

9. dzięki platformie internetowej będziesz mieć ułatwiony kontakt ze Szkołą i Lektorami

10. poprzez system okresowych testów, sprawdzianów i dyktand będziesz  kontrolować swoje, bądź Twojego dziecka,  postępy w nauce.

11. u nas możesz nie tylko przygotować się do egzaminu, ale rownież go zdać, gdyż będąc Członkiem sieci TELC przeprowadzamy w naszej siedzibie egzaminy na poziomach A1, A2, B1, B2 i zgodnie z europejską klasyfikacją CEFR.

12. w czasie trwania semestru możesz korzystać z ogólnodostępnej biblioteki, brać udział w Akademii Filmowej oraz uczestniczyć w różnych akcjach promocyjnych, np możesz wygrać wakacyjny kurs wyjazdowy.

13. na koniec kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka.

Rozpoczynającym gwarantujemy skuteczny i bezstresowy sposób opanowania języka, a osobom na wyższych poziomach zaawansowania pomagamy rozwijać i utrwalać posiadaną wiedzę.

Jesteśmy przekonani, że przełamanie bariery mówienia jest kluczem do dalszych postępów w nauce.

Walk&Talk

Adres

ul. Zwycięska 14e/4 lok. 5, Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl