Język polski dla obcokrajowców

Przyjeżdżasz do Polski? Poznaj nasz język i poczuj się swobodnie w każdej sytuacji

Zacznij kurs polskiego dla obcokrajowców

Planujesz odkrywać polskie zabytki i przyrodę w czasie wakacji? Czy może pracujesz w kraju nad Wisłą i chcesz zostać tu na stałe? Bez względu na powód znajomość języka ułatwi Ci życie. Samodzielnie załatwisz sprawę w urzędzie, pójdziesz do lekarza czy zapytasz o drogę, gdy zatracisz się w uliczkach polskich miast.

Język Polski dla Obcokrajowców

Przyjeżdżasz do Polski? Poznaj nasz język i poczuj się swobodnie w każdej sytuacji

Zacznij kurs polskiego dla obcokrajowców

Planujesz odkrywać polskie zabytki i przyrodę w czasie wakacji? Czy może pracujesz w kraju nad Wisłą i chcesz zostać tu na stałe? Bez względu na powód znajomość języka ułatwi Ci życie. Samodzielnie załatwisz sprawę w urzędzie, pójdziesz do lekarza czy zapytasz o drogę, gdy zatracisz się w uliczkach polskich miast.

Dlaczego warto uczyć się języka polskiego?

Porozumiesz się w dowolnej sytuacji

Swobodnie porozmawiasz z kolegami w pracy czy zrobisz zakupy w sklepie i na bazarze.

Odkryjesz polską kulturę i tradycję

Łatwiej zrozumiesz zarówno polską sztukę czy literaturę, jak i codzienne zwyczaje oraz styl życia Polaków.

Poznasz naprawdę wyjątkowy język

Zdobędziesz umiejętność, która zrobi wrażenie zarówno na Twoich rodakach, jak i na polskich gospodarzach.

ikona
szkoła języka polskiego dla obcokrajowców

Z nami nauka polskiego dla obcokrajowców jest łatwa

Walk&Talk to szkoła języka polskiego dla obcokrajowców, w której wyznajemy zasadę, że najłatwiej jest nauczyć się mówić przez mówienie. Dlatego stosujemy metodę Direct, która skupia się na praktycznym aspekcie poznawania języka. Dzięki temu już na pierwszych zajęciach będziesz mówić po polsku. Nawet jeżeli zaczynasz od zupełnych podstaw!

Zamiast uczyć się na pamięć nudnych tabel, instynktownie poznasz reguły gramatyczne. Zaskoczysz się, jak szybko opanujesz ten z pozoru skomplikowany język.

Ucz się w dowolnym miejscu na świecie

Wolisz uczyć się w zaciszu własnego domu? A może chcesz wystartować z kursem jeszcze zanim przyjedziesz do Polski?

W takim razie kursy polskiego dla obcokrajowców online są dla Ciebie.

W Walk&Talk spotkania z lektorami odbywają się zawsze na żywo przez naszą intuicyjną platformę. Teraz możesz uczyć się polskiego, bez względu na to, w jakim zakątku świata jesteś.

intensywny kurs językowy online
Warszawa

Płynne mówienie po polsku? Tylko z Walk&Talk!

Wiemy, jak często brak czasu zniechęca do spotykania się na lekcjach z języka obcego. Aby temu zaradzić, opracowaliśmy doskonały kurs języka, w tym też polskiego, dla obcokrajowców w formie zajęć online. W takiej sytuacji każdy – niezależnie od miejsca zamieszkania – może rozpocząć naukę języka polskiego. Jest to szczególnie świetna alternatywa dla cudzoziemców planujących przyjazd do Polski, którzy chcą się przygotować do życia w kraju nad Wisłą.

Nauka polskiego dla obcokrajowców nigdy nie była tak łatwa!

Nasza szkoła języka polskiego prowadzi skuteczną naukę online, bez względu na język rodzimy kursanta. I tak szkolenie z polskiego będzie przystępne zarówno dla Ukraińców czy osób posługujących się innym językiem słowiańskim, jak i dla cudzoziemców mówiących językami z grupy germańskich czy romańskich. Polski online to zatem świetna alternatywa dla klasycznych szkoleń, gdzie każdy uczestnik musi być na miejscu – nasze kursy umożliwiają ciągłą naukę w komfortowych warunkach – tak, jak preferujesz!

Poproś o kontakt

Kurs prowadzony jest metodą Direct. Lektorzy (native’s i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się.

Kogo uczymy?

Staramy się przygotowywać zajęcia, biorąc pod uwagę potrzeby naszych kursantów: dla młodzieży wprowadzamy elementy przygotowujące do zdania egzaminów, a dla dzieci mamy do zaoferowania elementy gier i zabaw w języku angielskim.

Kursy języka dla dorosłych

Dorosłych

Kurs językowy dla młodzieży

Młodych

Kurs językowy dla dzieci

Dzieci

Prowadzimy także szkolenia językowe dla firm

Rozmawiaj swobodnie ze swoimi polskimi przyjaciółmi

Postaw na lekcje polskiego dla obcokrajowców

Wybierz Język Polski dla Obcokrajowców w Walk&Talk

Rozwiąż test i zapisz się na darmową lekcję próbną

Potrzebujesz skutecznego kursu języka polskiego? Profesjonalna szkoła Walk&Talk z Wrocławia daje Ci szansę na naukę tego języka wyłącznie w formie online. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy!