Kurs angielskiego

Ucz się języka, którym mówi cały świat

Postaw na intensywny kurs angielskiego online

Marzysz o lepszej pracy, chcesz studiować za granicą, a może lubisz podróżować i potrzebujesz porozumieć się z ludźmi w różnych krajach?

W takim razie kurs języka angielskiego metodą Direct jest dla Ciebie!

Kurs Angielskiego

Ucz się języka, którym mówi cały świat

Postaw na intensywny kurs angielskiego online

Marzysz o lepszej pracy, chcesz studiować za granicą, a może lubisz podróżować i potrzebujesz porozumieć się z ludźmi w różnych krajach?

W takim razie kurs języka angielskiego metodą Direct jest dla Ciebie!

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

To język biznesu

Znając go, zdobędziesz lepszą posadę, zawalczysz o awans i łatwiej zrobisz karierę.

To język turystyki

Pozwoli Ci porozumieć się w dowolnym hotelu i restauracji na całym świecie.

To język popkultury

Zrozumiesz teksty piosenek i obejrzysz hollywoodzkie filmy w oryginale.

Intensywna nauka angielskiego dla każdego

Jesteśmy doświadczoną szkołą niemalże każdego popularnego języka, w tym oczywiście angielskiego. Specjalizujemy się w nauce języków obcych w formie intensywnych kursów internetowych, przeznaczonych dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci. Wśród najbardziej popularnych jest powszechnie używany język angielski. Wiemy, jak naturalnie i skutecznie wprowadzić Cię do nauki obcej mowy. Stosowana przez nas metoda w formie indywidualnych lekcji języka przez Internet to prosty sposób na pewne i płynne mówienie po angielsku – nawet dla początkujących!

Wypłyń na szerokie wody kariery z doskonałym angielskim!

Nasz intensywny kurs języka angielskiego pozwala opanować nie tylko powszechnie stosowane zwroty! Jako profesjonalna internetowa szkoła językowa przeprowadzamy również kursy języka angielskiego dla firm oferujące naukę wyrażeń specyficznych dla branży. Znajomość języka biznesowego to często klucz do awansu czy zdobycia istotnej pozycji zawodowej. Szkolenia z angielskiego dla firm zawsze dostosowujemy do poziomu biorących w nich udział pracowników. Taki kurs może mieć również postać indywidualnych lekcji.

Big Ben
ikona
nauka języka angielskiego Wrocław

Kurs angielskiego – podstawowy czy zaawansowany?

Intensywne kursy z języka angielskiego online przeprowadzane są z doświadczonymi w nauczaniu lektorami oraz filologami – nie są to więc zwyczajne korepetycje. Co więcej, szkolenie jest na takim poziomie, że umożliwia zdanie egzaminu TELC czy TGLS na różnym poziomie zaawansowania, np. często wybieranym B2, ale też najwyższym – C1. Uczenie się języka angielskiego na kursie online wbrew pozorom doskonale sprawdza się w osiągnięciu tak wysokiego poziomu płynności językowej. O wiele łatwiej idzie bowiem o swobodną rozmowę na zdalnym kursie niż stacjonarnym. Nawet zwolennicy tradycyjnych zajęć doceniają zalety lekcji prowadzonych przez Internet.

Tylko praktyczna nauka języka angielskiego

W Walk&Talk nauczymy Cię płynnie mówić po angielsku – tak, abyś czuł się pewnie, rozmawiając z native speakerem! Stawiamy na praktyczne umiejętności i współczesne słownictwo, ale przede wszystkim na przełamanie bariery w mówieniu.

Dzięki temu Twoja znajomość angielskiego nie będzie jedynie pozycją w CV. Stanie się kompetencją, która rzeczywiście ułatwi Ci życie w pracy, w szkole czy w podróży. Znając angielski, bez stresu porozumiesz się z międzynarodowymi klientami, zdasz egzaminy lub zamówisz obiad w restauracji na drugim końcu świata.

Ucz się wygodnie – bez wychodzenia z domu

Chcesz się uczyć angielskiego, ale wciąż brakuje Ci na to czasu? Może mieszkasz w małej miejscowości, w której nie ma dobrej szkoły językowej?

Mamy dobrą wiadomość! W Walk&Talk możesz uczyć się angielskiego online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne i dostęp do Internetu. Teraz uczestniczysz w zajęciach kiedy i skąd chcesz.

consultancy-WGMD98Q-min-1.jpg

Poproś o kontakt

Kurs prowadzony jest metodą Direct. Lektorzy (native’s i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się.
Dzięki kursowi nauczysz się płynnie mówić po angielsku w dowolnej sytuacji, zarówno w codziennym życiu, jak i w biznesie. Zdobędziesz praktyczne umiejętności bez względu na to, czy dopiero zaczynasz naukę, czy znasz już język dość dobrze i chcesz go doszlifować.

Kogo uczymy?

Staramy się przygotowywać zajęcia, biorąc pod uwagę potrzeby naszych kursantów: dla młodzieży wprowadzamy elementy przygotowujące do zdania egzaminów, a dla dzieci mamy do zaoferowania elementy gier i zabaw w języku angielskim.

Kursy języka dla dorosłych

Dorosłych

Kurs językowy dla młodzieży

Młodych

Kurs językowy dla dzieci

Dzieci

Prowadzimy także szkolenia językowe dla firm

Zdecyduj się na naukę najbardziej uniwersalnego języka na świecie! Mów po angielsku i sięgaj dalej!

Wybierz kurs angielskiego w Walk&Talk

Angielski w każdej firmie to już podstawa. Zainwestuj w swoją przyszłość oraz możliwości i naucz się wreszcie tego języka! Skorzystaj z oferty Walk&Talk z Wrocławia. Nie musisz dojeżdżać – profesjonalne lekcje online wystarczą, byś opanował angielski do perfekcji! Czekamy na Ciebie, nie zwlekaj!

Wybierz Kurs Angielskiego w Walk&Talk

Rozwiąż test i zapisz się na darmową lekcję próbną