Kurs hiszpańskiego

Poznaj język, którym włada co 10 mieszkaniec świata

Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego online

Hiszpański ułatwi Ci nie tylko podróże. Otworzy też przed Tobą nowe możliwości zawodowe w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Środkowej i Południowej.

Kurs Hiszpańskiego

Poznaj język, którym włada co 10 mieszkaniec świata

Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego online

Hiszpański ułatwi Ci nie tylko podróże. Otworzy też przed Tobą nowe możliwości zawodowe w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Środkowej i Południowej.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

To język urzędowy w aż 22 krajach świata

Porozmawiasz nim podczas podróży po wielu krajach Europy, obu Ameryk oraz Afryki.

Łatwiej zdobędziesz pracę

Znajomość hiszpańskiego jest cenioną umiejętnością na rynku pracy w Polsce, Europie i USA.

Jest łatwy do nauki i wymowy

Zasady jego gramatyki są proste, słownictwo intuicyjne a w fonetyce nie ma dźwięku, który trudno wymówić.

ikona
lekcje hiszpańskiego online

Nauka hiszpańskiego? Najlepiej przez mówienie!

Nie jest tajemnicą, że Hiszpanie lubią rozmawiać. W szkole Walk&Talk mamy podobnie! Wierzymy, że to najlepszy sposób na naukę języka obcego. A teraz Ty też możesz przekonać się o skuteczności tej techniki.

Chcesz porozumieć się z kontrahentem z Hiszpanii? A może bez problemu zwiedzić Amerykę Południową? Dzięki metodzie Direct nauka hiszpańskiego w szkole z Wrocławia, ale w wersji online, pójdzie Ci szybciej, niż myślisz. Więc zrób pierwszy krok i zapisz się na zajęcia.

Nie trać czasu na dojazdy

Na podróże jeszcze przyjdzie czas. Na razie postaw na lekcje hiszpańskiego online. Możesz w nich uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Zajęcia w Walk&Talk odbywają się zawsze na żywo i online. Więc żeby spotkać się z naszym lektorem i native speakerem, wystarczy Ci komputer i dostęp do Internetu.

Zdobądź certyfikat z hiszpańskiego

Ponieważ nauka hiszpańskiego jest stosunkowo prosta, warto zdecydować się na oferowany przez nas kurs online tego języka. Zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane formy – w mowie i piśmie – można poznać właśnie na naszych lekcjach. Hiszpański online czeka na Ciebie! W ramach naszych kursów umożliwiamy również pełne przygotowanie do egzaminów językowych (np. TELC). Zdobyty certyfikat pozwoli Ci zdobyć ciekawą pracę czy kwalifikacje zawodowe.

Nauka hiszpańskiego Wrocław
Barcelona

Intensywny kurs hiszpańskiego – od A do Z!

Jako doświadczona szkoła języków obcych doskonale oceniamy poziom kandydatów do szkoleń, dlatego też internetowy kurs hiszpańskiego jest dopasowany idealnie do każdego. Każdemu, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z tym językiem, proponujemy podstawowy kurs dla początkujących. Jeśli jednak nie musisz uczyć się od podstaw – jesteśmy w stanie Cię nauczyć hiszpańskiego aż do poziomu C1 – i to wszystko przez Internet!

Hiszpański indywidualnie i dla firm

Jesteśmy wszechstronną szkołą językową! Oprócz indywidualnych szkoleń przeprowadzamy kursy języka hiszpańskiego online dla firm – bez problemu wdrażamy w podstawy oraz zaawansowane formy mowy biznesowej. Nauczymy pracowników języka specyficznego dla danej branży!

Poproś o kontakt

Kurs prowadzony jest metodą Direct. Lektorzy (native’s i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się.

Kogo uczymy?

Staramy się przygotowywać zajęcia, biorąc pod uwagę potrzeby naszych kursantów: dla młodzieży wprowadzamy elementy przygotowujące do zdania egzaminów, a dla dzieci mamy do zaoferowania elementy gier i zabaw w języku angielskim.

Kursy języka dla dorosłych

Dorosłych

Kurs językowy dla młodzieży

Młodych

Kurs językowy dla dzieci

Dzieci

Prowadzimy także szkolenia językowe dla firm

Pół miliarda ludzi mówi już po hiszpańsku. Chcesz do nich dołączyć? Pokażemy Ci, jak!

Postaw na lekcje hiszpańskiego on-line

Wybierz Kurs Hiszpańskiego w Walk&Talk

Rozwiąż test i zapisz się na darmową lekcję próbną

Zainteresowany nauką hiszpańskiego? Jesteśmy szkołą językową z Wrocławia, jednak skutecznie nauczamy tego języka online – nie czekaj i zgłoś się do Walk&Talk!