Kurs rosyjskiego

Odszyfruj cyrylicę i poznaj język największego kraju świata

Postaw na intensywny kurs rosyjskiego online

Nauka rosyjskiego już od dawna nie jest przykrym obowiązkiem, lecz świetną perspektywą rozwoju zawodowego. Marzysz o pracy w handlu międzynarodowym lub sektorze energetycznym? A może interesuje Cię światowa polityka? Możesz mieć pewność, że Twoja kariera przyspieszy, jeśli opanujesz język rosyjski.

Kurs Rosyjskiego

Odszyfruj cyrylicę i poznaj język największego kraju świata

Postaw na intensywny kurs rosyjskiego online

Nauka rosyjskiego już od dawna nie jest przykrym obowiązkiem, lecz świetną perspektywą rozwoju zawodowego. Marzysz o pracy w handlu międzynarodowym lub sektorze energetycznym? A może interesuje Cię światowa polityka? Możesz mieć pewność, że Twoja kariera przyspieszy, jeśli opanujesz język rosyjski.

Dlaczego warto podjąć kurs języka rosyjskiego online?

Rosja ma ogromną siłę gospodarczą

To kraj o niezwykłym potencjale ekonomicznym i wielki rynek zbytu, który stworzy Ci nowe możliwości zawodowe.

Wyróżnisz się na tle konkurencji

Znajomość języka rosyjskiego jest na rynku pracy wciąż rzadką, ale bardzo pożądaną umiejętnością.

Ułatwisz sobie podróżowanie

Bez problemu porozumiesz się z mieszkańcami jednego z 16 rosyjskojęzycznych krajów świata.

ikona
korepetycje rosyjski online

Nie potrzebne Ci korepetycje! Rosyjski online jest naprawdę prosty!

Widok cyrylicy Cię onieśmiela? Bez obaw! W metodzie Direct zaczynamy zawsze od nauki mówienia. Już na pierwszej lekcji będziesz zadawać pytania i odpowiadać na nie po rosyjsku. W przypadku tego języka to bardzo proste, bo jest podobny do polskiego. A gdy przyjdzie czas na alfabet, jego też przyswoisz z łatwością.

Zanim się obejrzysz, będziesz płynnie i swobodnie mówić w języku naszych wschodnich sąsiadów. Umiejętność ta przyda się zarówno w pracy, w szkole, jak i w podróży do jednego z rosyjskojęzycznych krajów Europy i Azji.

Ucz się rosyjskiego przez Internet

W domu, w parku czy na wakacjach. Z Walk&Talk możesz wygodnie uczyć się języka rosyjskiego online z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Zapomnij więc o uciążliwych dojazdach do szkoły czy odwoływaniu zajęć, gdy musisz wyjechać. Już nic nie stanie na Twojej drodze do rozwoju.

intensywny kurs językowy online
Moskwa

Perfekcyjny język rosyjski? Po naszym kursie na pewno!

Wbrew pozorom językiem rosyjskim nie posługują się wyłącznie mieszkańcy największego państwa świata – Rosji. Niemalże w każdym zakątku świata można spotkać osobę mówiącą po rosyjsku. Zdając sobie z tego sprawę, a także ze względu na bliskość wielu krajów rosyjskojęzycznych, opracowaliśmy kursy online – dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych osób.

Rosyjski od podstaw online

Oferowane przez nas szkolenie to intensywny kurs internetowy, dzięki któremu na koniec jesteś w stanie zdać egzamin (m.in. TELC) na wybranym poziomie. Wiele osób stawia na certyfikat językowy B2, który daje już wiele możliwości zawodowych. Dzięki temu, że lekcje języka rosyjskiego mają formę online, jego nauka odbywa się w dogodnych dla kursanta warunkach. W ten sposób, nawet jeśli jesteś „zielony” z rosyjskiego, bez problemu przyswoisz podstawy języka.

Poproś o kontakt

Kurs prowadzony jest metodą Direct. Lektorzy (native’s i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się.

Kogo uczymy?

Staramy się przygotowywać zajęcia, biorąc pod uwagę potrzeby naszych kursantów: dla młodzieży wprowadzamy elementy przygotowujące do zdania egzaminów, a dla dzieci mamy do zaoferowania elementy gier i zabaw w języku angielskim.

Kursy języka dla dorosłych

Dorosłych

Kurs językowy dla młodzieży

Młodych

Kurs językowy dla dzieci

Dzieci

Prowadzimy także szkolenia językowe dla firm

Otwórz się na możliwości, które czekają na Ciebie na wschodzie

Wybierz lekcje rosyjskiego online

Wybierz Kurs Rosyjskiego w Walk&Talk

Rozwiąż test i zapisz się na darmową lekcję próbną

Jesteśmy szkołą z Wrocławia, jednak uczymy rosyjskiego przez Internet, w formie online. Intryguje Cię ten język? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!