Kursy wyjazdowe

Kursy wyjazdowe

Kursy wyjazdowe

 

Kursy za granicą to doskonały sposób, by podnieść swoje kwalifikacje językowe, poznać nową kulturę, zobaczyć piękne miejsca, a przede wszystkim, przełamać barierę w mówieniu.

Proponujemy Państwu kursy językowe w różnych krajach. Krótki wyjazd, łączący naukę z rozrywką na pewno przyczyni się do poprawy znajomości języka.

Oprócz zajęć języka ogólnego, mają Państwo do wyboru kursy specjalistyczne lub biznesowe.

W naszej ofercie znajdują się propozycje wyjazdów do licznych szkół języka angielskiego w różnych krajach, min. w Wielkiej BrytaniiSzwajcariiUSAIrlandiiKanadzieAustraliiNowej ZelandiiRPA i na Malcie. Kursy przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych.

Dla zainteresowanych językiem niemieckim proponujemy szkoły w Niemczech i Austrii. Ponadto zachęcamy do odwiedzenia HiszpaniiFrancjiWłoch i Rosji, to doskonała okazja, by sprawdzić swój poziom znajomości języka obcego w konwersacji z rodzimymi jego użytkownikami.

Kursy wyjazdowe to idealny sposób, by połączyć naukę z poznaniem bogatej kultury zagranicznych państw.

Paniżej przedstawiamy niektóre spośród proponowanych przez nas kursów wakacyjnych:

LONDYN I MIASTA ANGLII

Czas trwania: 9 dni
Wiek uczestników: 13-18 lat
Cena: od 1480zł
Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie

Podczas wyjazdu proponujemy praktyczne ćwiczenia języka w naturalnych, codziennych sytuacjach. Uczestnicy realizują zadania w formie „project in English” wypełniając zeszyty ćwiczeń na podstawie zdobytych informacji podczas zwiedzania obiektów, przeprowadzonych rozmów i wywiadów w języku angielskim z osobami zatrudnionymi w muzeach i rodzinami. Jest to doskonała okazja do wypróbowania swoich umiejętności językowych, a także mobilizacja do dalszej nauki.

LONDYN

Czas trwania: 9 dni
Wiek uczestników: 13-18 lat
Cena: od 1460zł
Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie

Doskonałe połączenie nauki języka z ciekawym programem zwiedzania.
Ćwiczenia językowe w codziennych, naturalnych sytuacjach.
UWAGA! Specjalny program na czas Igrzysk Olimpijskich z wyjazdami do Brighton, Cambridge, Oxfordu i Canterbury.

MALTA

Czas trwania: 8 dni
Wiek uczestników: 12-17 lat
Cena: od 1840zł
Zakwaterowanie: rodziny maltańskie

Nasza propozycja obozu łączy ze sobą przyjemne z pożytecznym. To idealne miejsce na letni odpoczynek i jednocześnie doskonalenie języka angielskiego, ponieważ jest on na równi z maltańskim językiem urzędowym. Uczestnikom wyjazdu proponujemy zajęcia w klasach, które prowadzone są przez native speakerów w międzynarodowej szkole językowej. Dodatkowym atutem jest zakwaterowanie u rodzin maltańskich, przez co młodzież ma żywy i bezpośredni kontakt z językiem angielskim.

PARYŻ

Czas trwania: 9 dni
Wiek uczestników: 12-17 lat
Cena: od 1990zł
Zakwaterowanie: hotel turystyczny

Zapraszamy na szaleństwo w DISNEYLANDZIE i PARKU ASTERIXA oraz w „ MINI EUROPIE”. Pokażemy Paryż z jego wieloma zabytkami, muzeami oraz jako światową stolicę architektury, mody, rozrywki, kultury.
GWARANTUJEMY OPIEKĘ pilota i wychowawców przez cały okres trwania wyjazdu.

Więcej informacji oraz propozyje innych kursów wakacyjnych mogą Państwo poznać w Szkole.