Kurs japońskiego – Walk&Talk Wrocław

Korzyści znajomości języka japońskiego

Dziś język angielski nie robi już wielkiego wrażenia na nikim i jest traktowany jako umiejętność konieczna dla każdego. A co powiesz o znajomości języka japońskiego? Okazuje się, że język japoński to jeden z łatwiejszych do nauczenia języków Azji, a jego znajomość to ogromny atut, zwłaszcza w aspekcie biznesowym. Znajomość tego języka jest bardzo rzadka w Polsce, dlatego też jest ona bardzo cenna i świetnie opłacana przez wiele firm.

Kurs języka japońskiego w Walk&Talk Wrocław

Nasza szkoła językowa oferuje nowoczesny i ciekawy kurs języka japońskiego, gdzie uczniowie zyskują praktyczne umiejętności i są przygotowywani do realnego komunikowania się, a nie tylko do zdania danego egzaminu. Stawiamy na interakcję na linii nauczyciel – kursant, tak aby przez całe zajęcia wszyscy byli aktywni i mogli używać języka japońskiego. Jesteśmy również otwarci na różnorakie propozycje, ponieważ pragniemy się stale rozwijać.

Kursy są realizowane w małych grupach, pragniemy je również odpowiednio dostosować do poszczególnych osób, ich wieku i charakteru. Zupełnie inaczej są prowadzone kursy języka japońskiego  dziećmi, a inaczej z dorosłymi. Najmłodsi są nauczani w formie gier i zabaw, tak aby przykuć ich uwagę i nie zanudzić nauką. Dla dorosłych jesteśmy bardziej wymagający, co nie oznacza, ze nie chcemy aby zajęcia były ciekawe. Plisowania i wymowa języka japońskiego zostaną z nami opanowane do perfekcji!

Lista nauczycieli

W naszej szkole kursy językowe z danego przedmiotu prowadzą następujący lektorzy

Walk&Talk

Adres do koresp.

UP WROCŁAW 20    SKR 32                        ul. Skibowa 5            52-229 Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@walkandtalk.pl