Test językowy

Uzupełnij poniższy formularz, aby przejść do testu językowego.

Po wykonaniu testu, ustalimy z Tobą termin bezpłatnej 30-minutowej lekcji próbnej!

Dodatkowe informacje

Zajęcia odbywają się poprzez Skype i trwają 45 / 60 / 90 minut. Ty wybierasz grafik zajęć, niezależnie od tego, czy będziesz przygotowywać się do egzaminu, czy będziesz potrzebować treningu general English lub business English. Przygotujemy program lekcji online specjalnie dla Ciebie!

Przez Skype z lektorem będziesz rozmawiać indywidualnie lub w małej grupie, w wybranych przez siebie dniach i godzinach.

 Zajęcia odbywają się poprzez Skype i trwają 45/60/90 minut.

Ty wybierasz grafik zajęć, niezależnie od tego, czy będziesz przygotowywać się do egzaminu, czy będziesz potrzebować treningu general English lub business English. Program lekcji online z lektorem przygotujemy specjalnie dla Ciebie!

Przez Skype z lektorem będziesz rozmawiać indywidualnie lub w małej grupie, w wybranych przez siebie dniach i godzinach.

Wypełnij test i ustal termin bezpłatnej 30-minutowej lekcji!

RODZAJ KURSU
Język
Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon komórkowy
* *Wyrażam zgodę na  przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach  marketingowych przez Walk&Talk Sp. z o.o. zgodnie z z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 16 kwietnia 2016 roku.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie- w formie e-mail, sms, mms i innych nośników oraz za pośrednictwem poczty, informacji handlowych, pochodzących od Walk&Talk Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu i dotyczących tej spółki.  * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Dzieci do 10 roku życia prosimy o rozwiązanie testu dla dzieci.   Dla starszych (10+) przewidziany jest test dla nastolatków.