Egzaminy TELC i TGLS

Zdobądź certyfikat, który otworzy Ci drzwi w całej UE

W Walk&Talk przygotujesz się i zdasz egzaminy TELC i TGLS

Chcesz sprawdzić, jak dobrze znasz język obcy? A może potrzebujesz formalnego potwierdzenia swoich umiejętności do szkoły lub pracy? Wybierz egzamin, którego wyniki uznawane są w całej Unii Europejskiej…

Zdobądź certyfikaty TELC lub TGLS.

Potrzebujesz zdać egzamin TELC B2, a może TGLS A lub B? Zapisz się do Walk&Talk. Nasza szkoła językowa pomoże Ci zdać certyfikat — na specjalistycznym kursie przygotujemy Cię do testu na wybranym przez Ciebie poziomie, zgodnym z europejską klasyfikacją CEFR. Certyfikat językowy TELC np. na poziomie B2 jest dokumentem przydatnym dla studenta, doktoranta, ale także w wielu innych przypadkach.
Jeśli chcesz zdać egzamin i otrzymać certyfikat TELC, Wrocław będzie do tego idealny! Walk&Talk jest członkiem TELC oraz certyfikowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TGLS. U nas dostępne są kursy językowe z certyfikatem. Możesz więc podejść do testu w miejscu, które już znasz — w naszej szkole i zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych stresów podczas egzaminu TELC . Podejście do niego to dobry pomysł dla studentów, doktorantów i nie tylko.

Zapraszamy na kurs językowy z certyfikatem! Poznaj bliżej egzaminy uznawane w całej UE:

nauka języka angielskiego Wrocław
telc egzamin

Egzamin TELC — certyfikat ważny w całej UE

Egzamin TELC (The European Language Certificates) to standaryzowany test językowy. Kładzie nacisk przede wszystkim na umiejętność porozumiewania się w codziennych, życiowych sytuacjach. Pozwala zdobyć certyfikat uznawany przez instytucje, szkoły i pracodawców we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Potwierdza znajomość jednego z europejskich języków:
Dla wszystkich języków egzamin ma tą samą, uniwersalną strukturę i jednolite kryteria oceny. Test może sprawdzać kompetencje w zakresie komunikacji:
  • ogólnej,
  • biznesowej,
  • technicznej,
  • w branży turystyczno-hotelarskiej.
Certyfikat TELC angielski, niemiecki czy z dowolnego innego języka możesz zdobyć na każdym poziomie zaawansowania, według klasyfikacji CEFR, czyli A1, A2, B1, B2, C1. Ty możesz wybrać poziom, na jakim chcesz zdać egzamin – A1, B2 czy jakikolwiek inny.
Szkolenia językowe dla firm - Wrocław
Egzamin TGLS

TGLS — egzamin, który zdasz z łatwością

Egzamin TGLS, czyli The Global Language System, to krótki i przystępny test językowy. Określa kompetencje w obszarach:
  • komunikacji ogólnej,
  • komunikacji w środowisku pracy.
Aby do niego podejść, nie musisz z góry określać, na jakim poziomie trudności chcesz zdobyć certyfikat. Egzamin jest uniwersalny dla wszystkich stopni zaawansowania od A1 do C2.

Zdobądź certyfikat, który ułatwi Ci naukę i karierę

Zapisz się na kurs już dziś!