Kursy językowe online

Ucz się online, na żywo

Nie trać czasu na dojazdy! Spotykaj się z lektorem na zajęciach przez Internet

Kursy językowe przez Internet

Nauka języka obcego przez internet w Walk&Talk – szkole językowej z Wrocławia – odbywa się na żywo. Nasze kursy językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów. Do nauki potrzebne są jedynie: komputer (lub smartfon bądź tablet) z dostępem do Internetu oraz słuchawki z mikrofonem. Dzięki temu w zajęciach można uczestniczyć bez wychodzenia z domu, a także podczas podróży służbowych lub będąc na wakacjach. Nauka języków obcych online możliwa jest z dowolnego miejsca!
Nasza szkoła językowa oferuje zajęcia przez Internet za pośrednictwem prostej oraz intuicyjnej platformy. W ramach kursów językowych lekcje prowadzone są naprzemiennie przez filologów oraz native speakerów. Wybierając naukę języków obcych przez Internet w naszej szkole, szybko poznasz tajniki obcej kultury!

Kurs językowy online z certyfikatem

Wiele szkół językowych, w tym nasza placówka z Wrocławia, oferuje możliwość zdobycia certyfikatu językowego. Nasze kursy online możesz zakończyć egzaminem, po którego zdaniu otrzymasz świadectwo. Certyfikat przydaje się w wielu sytuacjach. Warto przedstawić go potencjalnemu pracodawcy — szczególnie gdy chcesz pracować w środowisku międzynarodowym. Zapraszamy do naszej szkoły językowej na zajęcia online!

Wybierz zajęcia

Zajęcia indywidualne

według uzgodnionego grafiku

Zajęcia grupowe

1 raz w tygodniu

Zajęcia grupowe

2 razy w tygodniu

Kogo uczymy?

Staramy się przygotowywać zajęcia, biorąc pod uwagę potrzeby naszych kursantów: dla młodzieży wprowadzamy elementy przygotowujące do zdania egzaminów, a dla dzieci mamy do zaoferowania elementy gier i zabaw w języku angielskim.
Kursy języka dla dorosłych

Dorosłych

Kurs językowy dla młodzieży

Młodych

Kurs językowy dla dzieci

Dzieci

Prowadzimy także szkolenia językowe dla firm

Poznawaj język od podstaw lub szlifuj swoje umiejętności ze szkołą Walk&Talk

Zrób test językowy i umów się na bezpłatną lekcję próbną